Skip to main content

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem nie tylko szybko reagującym na potrzeby rynku, ale także te potrzeby wyprzedzającym.

Kupuj online:

Nasze produkty

W portfolio posiadamy marki, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów. Staramy się rozwijać ofertę tak, aby sprostała wymaganiom rynku oraz zaspokajała potrzeby Klientów. Poznaj nasze marki:

Zdrowy styl życia

Podstawą zdrowego stylu życia jest przestrzeganie zasad racjonalnego żywienia. Produkty marek Sawex Foods, m.in. kasze, ryże oraz strączki i płatki, są niezwykle istotne podczas komponowania zbilansowanej diety. Dostarczają niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów oraz są źródłem błonnika, który jest potrzebny do utrzymania prawidłowych funkcji układu pokarmowego, zdrowej masy ciała i regulacji poziomu glukozy we krwi. Strączki, m.in. ciecierzyca, fasola i soczewica to również doskonałe źródło białka roślinnego - niezbędnego składnika dla osób na diecie wegetariańskiej i wegańskiej!

Najnowsze aktualności

Przepisy

Sałatka w stylu śródziemnomorskim z ryżem Britta

Klasyczna, śniadaniowa granola z orzechami, nasionami słonecznika i żurawiną to doskonały składnik pożywnego śniadania. Przygotuj…
Płatki

Granola z orzechami

Klasyczna, śniadaniowa granola z orzechami, nasionami słonecznika i żurawiną to doskonały składnik pożywnego śniadania. Przygotuj…
Przepisy

Zielone curry warzywne z ryżem jaśminowym Britta

Nasze wegetariańskie zielone curry to podróż przez egzotyczne aromaty i smaki. Pełne warzyw i przypraw…